Robot O.P. One Interactive 40 Cm

11,489 L

Roboti OP One është një risi që shpejt fituar zemrat e fëmijëve dhe ne e kuptojmë pse. Ky robot 2.0 është i kontrolluar nga distanca dhe plotësisht i motorizuar: ai mund të lëvizë në të gjitha drejtimet falë 8 motorëve që e përbëjnë atë. Motorë që e lejojnë atë të riprodhojë lëvizje ultra reale me krahët, kokën ose bazën e trupit. Fëmijët do të jenë në gjendje të kontrollojnë drejtimin e robotit OP One por edhe lëvizjen e krahëve dhe kokës së tij nga distanca duke përdorur telekomandën e tij.

11,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122841 Kategori: ,
  • Ngjyra: E bardhë dhe e zezë
  • Materiali: Plastikë
  • Përmasat: 24.8 x 18.2 x 39.6 cm (Gj x D x H)
  • Robot i teknologjisë së lartë, i kontrolluar nga distanca, i pajisur me 8 motorë të pavarur
  • Me sy ndriçuar LED me efekte të ndryshme

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg