Robot Maze Breaker 20Cm

3,290 L

Robot interaktiv i pajisur me funksion për regjistrim dhe riprodhim zëri me tingull robotik.

E kontrollueshme përmes aplikacionit të disponueshëm në App Store dhe Google Play.

E aftë të kryejë një seri komplekse veprimesh automatikisht.

Eshtë në gjendje të ndjekë një rrugë të gjurmuar dhe të ndërveprojë me një të ngjashme.

3,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118695 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg