Robot Junior 1.0 Interactive + Music 30 Cm

4,490 L

Programi robotik Junior 1.0 perdorim i thjesht me majat e gishtave!

Ndiqni lëvizjet që dëshironi të kryejnë ose bëni lëvizjet e qe ju deshironi.

Pajisur me një panel inovativ me prekje, me 9 pika.

Altoparlantë cilësorë me efekte zanore.

Gjithashtu disponon sensor

Eshte i pershtatshem per femije 5-8 vjec

Permasat: 12.7 x 21.6 x 26.7 cm

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123274 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg