PSU Redragon RGPS 600Watt 80plus bronze Full Modular PS003-600W

9,290 L

STABLE POWER SUPPLY This PSU features 600W of output power, adopts active PFC design with single +12V output rail providing strong and stable power to computers. Compliance with Intel ATX 12V standards. Sufficient and stable current to fully support SLI & CrossFire Systems
EFFICIENT & DURABLE This switching power supply obtains 80+ Bronze certification, delivering over 85% energy efficiency at 50% load. Japan-made premier capacitors ensure longer lifespan and no more explosion & leakage. Backed by 3 year warranty and customer service support
FULLY MODULAR PSU The space-saving modular cabling system of this modular power supply make installation and cable management easier. Use only the cables you need, reduce clutter, enhance air flow. Low-profile nylon sleeve cables gain a professional build and go digital.
QUIET & COOL Low-noise but high-flow 140mm diameter fan for efficient cooling, to solve potential thermal and noise problem for the system and computer power supply
MAXIMUM SAFETY Universal AC 100-240V input with 50-60Hz frequency for wide-ranging use, protect your components and data from unexpected unstable voltage damage. Heavy-duty protections, including OVP, UVP, OPP, SCP

9,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130581 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg