PSU Redragon RGPS 500Watt 80plus bronze PS001-500W

6,990 L

Specifications :

Dimension:160*150*86MM

Watts: 500W

Color: Black

I/O Switch: yes

Fan: 14cm*1

Fan color: Black+Red

Cable length(outside): 500mm

Cable color: Black

Connector: 24P(20+4)*1, IDE*2, SATA*6, PCI-E 8P(6+2)*1, CPU 8P(4+4)*1

Connector color: Black

AC power cable: 1.5m EU

PFC: PFC/APFC

Efficiency: 80plus bronze

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 130583 Kategori: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg