PS5 Yakuza Like A Dragon

6,990 L

Ichiban Kasuga, një grindje e rangut të ulët të një familjeje të rangut të ulët të yakuzave në Tokio, përballet me një dënim me 18 vjet burg, pasi u denua për një krim që nuk e kreu.
Duke mos humbur kurrë besimin, ai i shërben me besnikëri kohën e tij dhe kthehet në shoqëri për të zbuluar se askush nuk e priste nga jashtë dhe klani i tij është shkatërruar nga njeriu që ai e respektonte më shumë.
I hutuar dhe i vetëm, ai nis një mision për të zbuluar të vërtetën pas tradhtisë së familjes së tij dhe për të rimarrë jetën e tij ne dore, duke u bërë një hero i pamposhtur për të dëbuarit e qytetit në udhëtimin e tij.
Përjetoni luftime dinamike RPG si asnjë tjetër. Kaloni midis 19 Punëve unike duke filluar nga Bodyguard në Muzikant dhe përdorni armën tuaj në fushën e betejës. Merrni lakuriqët e natës, çadrat, biçikletat, tabelat e rrugëve dhe gjithçka tjetër që keni në dispozicion për të çarë disa kafka!
Kur nuk jeni të zënë me goditjen e kokave, relaksohuni duke u ngjitur në arkadë lokale për lojëra klasike SEGA, konkurroni me vendasit në një garë kart në Yokohama, vizitoni 50 nënkatëshe ose thjesht shijoni peizazhet e një moderne- qytet japonez i ditës.

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126549 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg