PS5 WRC 9

7,789 L

7,789 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125363 Kategori: , , Etiketë:

Konkurrojnë në të gjithë botën, duke përfshirë tre gara të reja në Kenia, Japoni dhe Zelandën e Re.

Modalitetet e reja të lojës, përfshirë sistemin e ri të Klubit, ku mund të krijoni Kampionatet tuaj online dhe të ftoni miq nga e gjithë bota të garojnë.

Më shumë se 100 faza për të trajtuar dhe mbi 15 makina historike.

Përjetoni një nivel të ri të realizmit dhe shikueshmërisë me një fizikë më të mirë të automjeteve, mjedise krejt të reja dhe me ritëm garimi.

Platforma

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg