PS5 Watch Dogs Legion Resistance Edition

4,490 L

S’ka stok

SKU: 124661 Kategori: , , , Etiketa: ,

Watch Dogs Legion, ju punoni për të krijuar një rezistencë nga pothuajse cilido që shihni ndërsa hackoni, infiltroheni dhe luftoni për të rikthyer përsëri një Londër të së ardhmes së afërt e cila  po përballet me rrëzimin e saj.

Mirësevini në Rezistencë!

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg