PS5 Tiny Tina’S Wonderlands Next Level Edition

9,490 L

Nisni një aventurë epike plot trillime, çudira dhe armatime me fuqi të lartë! Plumbat, magjia dhe shpatat e gjera përplasen në këtë botë kaotike fantazi të sjellë në jetë nga Tiny Tina e paparashikueshme, e cila vendos rregullat, ndryshon botën në fluturim dhe udhëzon lojtarët në udhëtimin e tyre.

Personalizojeni heroin tuaj shumëklasësh dhe plaçkitni, qëlloni, preni dhe kaloni rrugën tuaj përmes përbindëshave të çuditshëm dhe birucave të mbushura me thesare në një kërkim për të ndaluar Zotin tiranik të Dragoit. Të gjithë janë të mirëpritur, kështu që bashkohuni me festën, vishni çizmet tuaja aventureske dhe jini Kaotik të Madh!

9,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127403 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg