PS5 The Medium

9,989 L

The Medium është një lojë horror psikologjik i personit të tretë që përmban lojë të patentuar me realitet të dyfishtë dhe një kolonë zanore origjinale të bashkë-kompozuar nga Arkadiusz Reikowski dhe Akira Yamaoka.
Përdorni aftësitë tuaja psikike për të zgjidhur enigmat që përfshijnë të dy botët, për të zbuluar sekrete thellësisht shqetësuese dhe për t’i mbijetuar takimeve me Maw – një përbindësh i lindur nga një tragjedi e patregueshme
Zhytuni në një histori të pjekur dhe moralisht të paqartë, ku asgjë nuk është ashtu siç duket – me çdo këndvështrim të ri ju do të ndryshoni perceptimin tuaj për atë që ndodhi në resortin Niwa
Bota shpirtërore e Mediumit është një pasqyrë e errët e realitetit tonë, një vend i zymtë dhe shqetësues ku veprimet tona të pandëshkuara, nxitjet e liga dhe sekretet e ndyra shfaqen dhe mund të marrin një formë.
Eksploroni botën fizike dhe botën shpirtërore në të njëjtën kohë dhe përdorni ndërveprimet midis tyre për të zgjidhur enigmat me realitet të dyfishtë, për të zhbllokuar shtigje të reja dhe për të zgjuar kujtimet e ngjarjeve të së kaluarës

9,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127592 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg