PS5 The Dark Pictures Anthology: House Of Ashes

3,990 L

Antologjia e Pikturave të errëta është një seri lojërash horror të pavarura, të degëzuara kinematografike, ku vendimet që merrni në lojë përcaktojnë historinë dhe rezultatin që merrni. House of Ashes është loja e tretë në seri. Në Shtëpinë e hirit, në fund të Luftës së Irakut, Forcat Speciale që gjuajnë për armë të shkatërrimit në masë zbulojnë diçka shumë më vdekjeprurëse – një tempull sumerian të varrosur që përmban një fole krijesash të patokësuara. Për të mbijetuar natën më poshtë, ata duhet të krijojnë një vëllazëri me armiqtë e tyre nga bota lart.
Antologjia e Pikturave të errëta është një seri lojërash horror të pavarura, të degëzuara kinematografike, ku vendimet që merrni në lojë përcaktojnë historinë dhe rezultatin që merrni. House of Ashes është loja e tretë në seri. Në Shtëpinë e hirit, në fund të Luftës së Irakut, Forcat Speciale që gjuajnë për armë të shkatërrimit në masë zbulojnë diçka shumë më vdekjeprurëse – një tempull sumerian të varrosur që përmban një fole krijesash të patokësuara. Për të mbijetuar natën më poshtë, ata duhet të krijojnë një vëllazëri me armiqtë e tyre nga bota lart.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127892 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg