PS5 Star Wars Jedi Fallen Order

4,990 L

Kjo lojë me një lojtar të drejtuar në mënyrë narrative ju vë në rolin e një Jedi Padawan i cili i shpëtoi pak pastrimit të rendit 66 pas ngjarjeve të episodit 3: Hakmarrja e Sithit
Përfundoni stërvitjen tuaj, zhvilloni aftësi të fuqishme të fuqishme dhe zotëroni artin e shkëlqimit ikonik të dritës
Vendndodhjet ikonike, armët, pajisjet dhe armiqtë, përveç një liste të karaktereve të reja, vendndodhjeve, krijesave, droidëve dhe kundërshtarëve të Star Wars
Luftoni për mbijetesë ndërsa eksploroni misteret e një qytetërimi të zhdukur prej kohësh
Porositni paraprakisht Star Wars Jedi: Porosia e rënë për të veshur veten me pajisje kozmetike për sahatin tuaj të dritës dhe shokun tuaj droid

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127157 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg