PS5 Sniper Ghost Warrior Contracts 2

5,290 L

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 prezanton fansat me një fushatë dramatike me një lojtar, ku aksionet janë në nivelin më të lartë, thellë brenda territorit të armikut
Lojtarët marrin rolin e Reaper, vrasës snajper me kontratë, që vepron në zemër të një rajoni të paligjshëm të Lindjes së Mesme përgjatë kufijve libanez dhe sirian
I ngarkuar me një mision në dukje të pamundur – për të rrëzuar një sindikatë kriminale tinëzare dhe për t’i sjellë ata para drejtësisë
Për herë të parë, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ofron një fushatë precize të qitjes me rreze të gjatë me objektiva mbi 1000 metra larg
Zhvilluar nga e njëjta studio pas Kontratat origjinale shumë të njohura, Sniper Ghost Warrior Contracts 2 i shtyn kufijtë me përvojën më realiste dhe sfiduese që studioja ka krijuar ndonjëherë

5,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127393 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg