PS5 Sackboy A Big Adventure

8,690 L

8,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124557 Kategori: , , , Etiketë:

Sackboy ri-kthehet , i mbushur me lëvizje të reja dhe pajisje të ndryshme për të fituar lojërat, në një aventurë argëtuese frikësuese dhe të çiltër 3D në këtë botë të re, por të njohur.

Lidhja e internetit dhe anëtarësimi në PlayStation®Plus (shiten veçmas) kërkohen për multiplayer në internet.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg