PS5 Riders Republic Gold Edition

12,489 L

PS5 Riders Republic Gold Edition

Përfitoni më shumë nga udhëtimi juaj me Edicionin Gold të Riders Republic ™ që përfshin të gjithë lojën, si dhe përmbajtjen dixhitale të mëposhtme **:

Zgjatni përvojën tuaj të lojës me Pass 1, e cila përfshin tetë komplete ekzotike që ju lejojnë të modifikoni lojën në formën e azhornimit të ingranazheve gjatë gjithë vitit, shtesa BMX Sport, plus, përmbajtje ekskluzive e shtuar !

12,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124656 Kategori: , , Etiketë:

Shko në republikën e Riders. Futuni në një fushë lojërash shoqërore – Jetoni në fantazinë e drejtuesave ndërsa levizni të lirë në një botë të madhe të gjallë, të hapur, e cila gjithmonë gumëzhimë me lojtarë të tjerë përreth jush.

luani me ose kundër miqve tuaj në mënyra të çmendura multiplayer – Krijoni skuadra me miqtë tuaj dhe konkurroni në një gamë të gjerë mënyrash për multiplayer: ndjejeni shpejtesinë e garave në tatëpjetë, mbizotëroni hartat me skuadrën kundër skuadrave ose jepni atë goditjen tuaj më të mirë në masë epike Garat e PvP.

MENAXHONI karrierën tuaj dhe bëni atë në majë të shkallës

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg