PS5 Riders Republic Freeride Special Day1 Edition

5,590 L

5,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124654 Kategori: , , , Etiketë:

Hidhuni në sheshin e lojërave masive për multiplayer të RIDERS REPUBLIC!

Takoni dhe konkurroni me lojtarë të tjerë, ngasni fort me një gamë emocionuese aktivitetesh të tilla si biçikletë, ski, dëborë, kostum ajror dhe kostum ajror raketë.

Jetoni nga fantazia e kalorësit ndërsa bredhni të lirë në një botë të madhe, të gjallë të hapur, gjithnjë gumëzhimë me lojtarët e tjerë përreth jush.

Zhytuni në parqet ikonike kombëtare amerikane, duke përfshirë Bryce Canyon, Yosemite Valley, Mammoth Mountain … të gjitha të krijuara që ju të copëtoheni !

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg