PS5 RIDE 4

7,990 L

Zgjidhni midis 176 motorave të licencuar zyrtarisht dhe udhëtoni në 30 pista në të gjithë botën, të dizajnuara me kujdes me një detaje të jashtëzakonshmë! Çdo mjet është krijuar për të arritur saktësinë deri në detajet më të vogla dhe për t’ju lejuar të shijoni përvojën më të mirë të garave me dy rrota ndonjëherë.

7,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126173 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg