PS5 Returnal

8,990 L

Pas zbritjes në këtë botë që ndryshon formën, Selene duhet të kërkojë arratisjen e saj përmes peizazhit shterpë të një qytetërimi të lashtë. E izoluar dhe e vetme, ajo e gjen veten duke luftuar me dhëmbë e gozhdë për mbijetesë. Përsëri dhe përsëri, ajo është e mundur – e detyruar të rifillojë udhëtimin e saj sa herë që vdes.

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126707 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg