PS5 Resident Evil Village

8,091 L

Gjenerata e ardhshme e lojës horror-mbijetese rritet si Resident Evil Village, hyrja e 8-të kryesore në serinë Resident Evil. Me grafika ultra-realiste të mundësuar nga RE Engine, luftoni për mbijetesë, sepse rreziku është i fshehur në çdo cep. E vendosur disa vjet pas ngjarjeve të tmerrshme në rrezikun biologjik të njohur nga kritikët Resident Evil 7, historia e re fillon me Ethan Winters dhe gruan e tij Mia që jetojnë të qetë në një vend të ri, të çliruar nga ankthet e tyre të së kaluarës. Ndërsa ndërtojnë jetën e tyre të re së bashku, tragjedia bie përsëri mbi ta.

8,091 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126238 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg