PS5 Ratchet & Clank Rift Apart

5,990 L

The intergalactic adventurers are back with Ratchet & Clank: Rift apart. Help them stop a robotic Emperor intent on conquering cross-dimensional worlds, with their own universe next in line.
Built from the ground up by acclaimed studio insomniac games, go above and beyond with the mind-blowing speed and immersive features of the PS5 Console.
Brand-new haptic feedback and adaptive trigger Technology creates astonishing physical sensations, bringing in-game actions to life in your hands via the dual sense wireless Controller.

Deal end in:

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126252 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg