PS5 Planet Coaster

6,489 L

6,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125174 Kategori: , , Etiketë:
  • Befasoni turmat, kënaquni kur ndërtoni parkun Coaster të ëndrrave tuaja dhe menaxhoni një botë me të vërtetë të gjallë me vëmendje të madhe në detaje.
  • Merrni njohuri të thella, të dobishëme të Karrierës, trajtoni skenarë sfidues ose ndërtoni parkun tuaj të ëndrrave Coaster në një fushë të pakufizuar.
  • Qindra projekte të para-ndërtuara u lejojnë lojtarëve të të gjitha niveleve të aftësive të krijojnë shpejt parqe të lulëzuara. Vendosi brenda dhe bëj çfarë të duash, kur të duash.
  • Gdhendni peizazhe, personalizoni pamje dhe testoni muskujt tuaj krijues me ndërtim pjesë-pjesë. Krijoni parkun tuaj perfekt Coaster me lehtësi.
  • Vizitoni Workshope dhe shkarkoni një burim të pafund të krijimeve të pabesueshme, ose ndani planet tuaja me botën.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg