PS5 Outriders Day One Edition

8,490 L

Outriders është një CO-OP RPG me 1-3 lojtarë e vendosur në një univers origjinal, të errët dhe të dëshpëruar Fantastiko-Shkencor. Ndërsa njerëzimi vuan në llogoret e Enokut, ju do të krijoni Outrider-in tuaj dhe do të filloni një udhëtim në të gjithë planetin armiqësor, në ndjekje të një sinjali misterioz. ‘Day 1 Edition’ përfshin “Hell’s Rangers Content Pack”.

8,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126693 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg