PS5 NBA 2K21 Standart Edition

4,490 L

Brezi i ardhshëm i basketbollit ka mbërritur. Duke shfaqur grafikë të lë pa frymë, basketbolli NBA 2K duket dhe ndihet si një përvojë krejtësisht e re dhe e gjallë.

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124274 Kategori: , , , Etiketa: ,
  • Brezi i ardhshëm i basketbollit ka mbërritur. Duke shfaqur grafikë të lë pa frymë, basketbolli NBA 2K duket dhe ndjehet si një përvojë krejtësisht e re dhe e gjallë.
  • Eksploroni një Qytet të gjerë të përbërë nga Lagje të shumta të dallueshme në këtë përvojë të luajtur me role basketbollistesh plotësisht të ri-imagjinuar.
  • Një lojë e butë dhe e ashpër njëkohësisht: NBA 2K nuk ka lëvizur kurrë kaq mirë.
  • Karriera ime : Filloni udhëtimin tuaj përmes një linje të re kinematografike të basketbollit me titull Hija e gjatë.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg