PS5 Mortal Kombat 11 Ultimate Edition

3,999 L

Includes Mortal Kombat 11, Kombat Pack 1, mk11: Aftermath & Kombat Pack 2
the definitive mk11 experience! Take control of earthrealm’s protectors in the game’s two critically acclaimed, time-bending story campaigns as they race to stop kronika from rewinding time and rebooting history.
friendships are tested, and new alliances forged, in the battle to save all of existence.
mk11 ultimate features the complete character roster, including new additions rain, mileena & Rambo.
Mortal Kombat 11 showcases every amusing friendship, gory fatality and soul-crushing Fatal blow like never before. You’ll be so close to the fight, you can feel itupgrades for PS5 includes: 4K dynamic resolution/ enhanced visuals/ significantly improved loading times/ cross-platform/cross-gen compatibility

3,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125197 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg