PS5 Marvel’s Spider-Man Miles Morales

7,489 L

7,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124555 Kategori: , , , Etiketë:

Në aventurën e fundit në universin Marvel Spider-Man, adoleshenti Miles Morales po përshtatet me shtëpinë e re ndërsa ndjek gjurmët e mentorit të tij, Peter Parker, si një Spider-Man i ri.

Por kur një luftë e ashpër për pushtet kërcënon të shkatërrojë shtëpinë e tij të re, heroi aspirues e kupton që me fuqinë e madhe, vjen edhe një përgjegjësi e madhe.

Për të shpëtuar të gjithë Nju Jorkun e Marvel, Miles duhet të veshë kostumin e Spider-Man dhe t’a zotërojë atë.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg