PS5 Maneater

5,990 L

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125216 Kategori: , , Etiketë:

Luftë e larmishme, bindëse – Beteja të egra, duke përfshirë grabitqarët e tjerë të zonës ose luftën kundër llojeve të ndryshme të gjuetarëve njerëzorë që fillojnë nga të dehurit e qytetit deri në Rojet Bregdetare.

Zhvilloni në një Legjendë – Ushqeni me njerëz dhe jetë të egër për të rritur peshkaqenin tuaj dhe gjeni pre të peshkaqenit për të evoluar peshkaqenin tuaj në shtigje të shumta të mundshme.

Eksploroni Gjirin – 7 rajone të mëdha duke përfshirë gjirin e bregdetit të gjirit, plazhe turistik, porte industriale, oqean të hapur dhe më shumë. Përjetoni një botë të gjallë me një cikël të plotë dite / nate.

Marka

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg