PS5 Madden 22

9,989 L

Madden NFL 22 është vendi ku ndodh dita e lojës.
Veçoritë krejtësisht të reja në Franchise përfshijnë menaxhimin e stafit, një motor të përmirësuar të sezonit dhe strategjinë javore.
Ndani përparimin e avatarit dhe klasën e lojtarit midis Face of The Franchise dhe The Yard.
Për herë të parë ndonjëherë në Ultimate Team, rregulloni Superstar X-Factors në pjesën e parë

9,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127599 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg