PS5 Lost Judgment

7,490 L

Provoni format e dallueshme të arteve marciale të Yagamit në mënyrë që të arrini në fund të çështjes
Shfrytëzoni qëndrimin e Vinçit, Tigrit dhe gjarprit të ri, një stil i këndshëm që mund të shmangë dhe kthejë goditjet e kundërshtarit, duke përdorur energjinë e tyre kundër tyre
Përdorni arsenalin e trukeve detektivë të Yagamit me pajisje të reja, gjurmimin e fshehtë të të dyshuarve dhe metodat dinak të infiltrimit
Mos lini asnjë gur pa lëvizur në ndjekje të së vërtetës ndërsa merrni përsipër raste në Tokio dhe Yokohama

7,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126921 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg