PS5 Life is Strange True Colors

7,191 L

Life is Strange është një seri lojërash aventure narrative të vlerësuara dhe të vlerësuara nga kritikët. Zbuloni një univers ku heronjtë e përditshëm zotërojnë fuqi të mbinatyrshme, ndërsa përballen me sfida reale, marrëdhënie reale dhe emocione reale. Është bota jonë… me një kthesë të të çuditshmes. Pavarësisht zgjedhjeve tuaja, përvoja do të mbetet me ju përgjithmonë. Për herë të parë në ekskluzivitet, nuk do të ketë më pritje për episodin e ardhshëm – lojtarët do të mund të përjetojnë Life is Strange: True Colors në një version të vetëm.

7,191 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126915 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg