PS5 Immortals Fenyx Rising Gold Edition

7,990 L

S’ka stok

SKU: 124649 Kategori: , , , Etiketa: ,

Immortals Fenyx Rising ™ sjell në jetë aventurën madhështore mitologjike.

Luaj si Fenyx, një gjysmë-perëndi e re me krahë, në një përpjekje për të shpëtuar perënditë greke.

Lidhni fuqitë e perëndive si shpata e Akilit dhe krahët e Daidalos për të luftuar armiq të fuqishëm dhe për të zgjidhur enigma antike.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg