PS5 Horizon Forbidden West Regalla Edition

29,999 L

Përfshin vitrinën e SteelBook Mini libër arti Tremortusk dhe statujat e aluminit Replika Fokusimi stendë Dy karta arti Clawstrider Machine Strike Copë Sunwing Machine Strike
Përmbajtja dixhitale: Lojë e plotë për PS4 dhe PS5, kolonë zanore dixhitale, Libër komik dixhital, veshje Carja Behemoth Elite, Carja Behemoth Short Bow, veshje Nora Thunder Elite, Nora Thunder Sling, Paketa e burimeve në lojë
Tregoni një të hapur të gjerë Një kufi madhështor – eksploroni pyjet e harlisur, qytetet e fundosura dhe malet e larta të një bote të së ardhmes së Amerikës – zbuloni toka të largëta, armiq të rinj, kultura të pasura dhe personazhe të mrekullueshëm.
Një kufi madhështor – eksploroni pyjet e harlisur, qytetet e fundosura dhe malet e larta të Amerikës së së ardhmes së largët.
Përballuni me rreziqe të reja – përfshihuni në beteja strategjike kundër makinerive të mëdha dhe armiqve njerëzorë të montuar duke përdorur armë, pajisje dhe kurthe të krijuara nga pjesët e shpëtuara.

29,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128995 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg