PS5 Hitman 3

8,749 L

Agjenti 47 kthehet si një profesionist i pamëshirshëm në Hitman 3 për kontratat më të rëndësishme të karrierës së tij. Kur pluhuri të qetësohet, 47 dhe bota ku ai banon nuk do të jetë më e njëjta.

Vizitoni vendndodhje ekzotike, të detajuara me përpikëri, të mbushura me mundësi krijuese – një botë loje e prekshme dhe zhytëse që ofron zgjedhje të pashembullt të lojtarëve dhe riluajtje.

Të gjitha vendndodhjet nga Hitman dhe Hitman 2 mund të importohen në Hitman 3, duke ju lejuar të luani çdo lojë në Trilogjinë World of Assassination. Përparimi juaj nga Hitman 2 gjithashtu bartet drejtpërdrejt në Hitman 3 në fillim.

8,749 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126553 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg