PS5 Harry Potter Hogwarts Legacy

10,074 L

Hogwarts Legacy është një lojë e re botërore e hapur e Harry Potter që do të publikohet vitin e ardhshëm në të gjitha platformat kryesore, Warner Bros. Në vend të kësaj, traileri jep përshtypjen se lojtarët do të krijojnë karakterin e tyre dhe do të përfshihen në të gjitha llojet e aktiviteteve të magjistarëve dhe shtrigave. njoftimi për shtyp, Warner Bros. e përshkruan lojën si një “lojë video me role të botës së hapur, me një lojtar, aksion, e vendosur në botën magjike të viteve 1800”, ku “lojtarët do të përjetojnë jetën si studentë në Shkollën e Magjisë dhe Magjisë Hogwarts si kurrë më parë, ndërsa ata jetojnë të pashkruarat dhe nisin një udhëtim të rrezikshëm për të zbuluar një të vërtetë të fshehur të botës së magjisë.” Publikimi thotë se lojtarët do të “rrisin aftësitë e tyre magjike duke zotëruar magjitë, duke përgatitur ilaçe dhe duke zbutur kafshët fantastike”, duke shtuar se loja do të përfshijë vendndodhje të njohura si Pylli i Ndaluar dhe Fshati Hogsmeade.

I passhëm përmes paraporositjeje

10,074 L

I passhëm përmes paraporositjeje

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124560 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg