PS5 Grid Legends

8,799 L

GRID Legends ofron emocione të menjëhershme dhe momente ikonike garash për këdo që ëndërron të kërcejë në një makinë të mahnitshme dhe të godasë pedalin me zë të lartë.
Krijoni momente të paharrueshme garash me listën më të madhe të makinave dhe vendndodhjeve të GRID ndonjëherë, të zgjedhura vetë për veprime drithëruese.
Ndërsa një sezon i ri i serisë legjendare GRID World Series po shfaqet, kompanitë e reja Seneca Motorsport po shfaqen si një konkurrent kryesor, i kryesuar nga një ndjesi fillestare pas timonit: ju.
Merrni kontrollin e rrugës suaj drejt lavdisë dhe garoni kundër AI, miqve ose çdo lojtari tjetër të GRID Legends, në karrierën tonë më ambicioze dhe argëtuese ndonjëherë.

8,799 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 129082 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg