PS5 Gran Turismo 7 25th Anniversary Special Edition

9,590 L

Me rikthimin e makinave klasike, pistave ikonike dhe modaliteteve të preferuara nga fansat si GT Simulation* dhe Sport Mode* – Gran Turismo 7 është Simulatori i plotë Real Driving, 25 vjet në përgatitje.
Gjeni linjën tuaj. Pavarësisht nëse jeni një vrapues, koleksionist, akordues, stilist, fotograf ose adhurues i arcade-ve – zhytuni në aspektet e kulturës së automobilave që kanë më shumë rëndësi për ju.
Lidhuni dhe konkurroni. Bashkohuni me një komunitet ndërkombëtar shoferësh për të ndarë strategjitë e garës, këshilla për akordimin, dizajnet e ngjyrave dhe fotot, përpara se të shkoni në pistë për të ecur kokë më kokë.

Deal end in:

9,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 129488 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg