PS5 Godfall

9,990 L

9,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125217 Kategori: , , Etiketë:

Godfall është një plaçkitës-shkatërrues i brezit të ri, i vendosur në një univers fantastik të ndritshëm të mbushur me kalorës heroikë dhe magji të çuditshme.

Filloni aventurën në një RPG aksion fantastik që përdor luftime me përleshje të personave të tretë me ndikim të lartë për të angazhuar lojtarët në gjuetinë për plaçka, për të blinduar grupet e forcave legjendare  dhe të  mposhtin armiqtë e këqij.

Përballuni me misione sfiduese që ju shpërblejnë me një plaçkë që kthen kokën ndërsa shkatërroni ushtritë që qëndrojnë kundër jush.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg