PS5 Ghostwire Tokyo Deluxe Edition

10,798 L

Popullsia e Tokios është zhdukur dhe forcat vdekjeprurëse të mbinatyrshme sillen nëpër rrugë. Përdorni një arsenal të aftësive elementare për të zbuluar të vërtetën pas zhdukjes dhe për të shpëtuar Tokion.

Përballuni me të panjohurën, zbuloni të vërtetën dhe shpëtoni qytetin.

10,798 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128780 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg