PS5 Ghost Of Tsushima Director’s Cut

7,190 L

Në fund të shekullit të 13 -të, perandoria mongole ka shkatërruar kombe të tëra gjatë fushatës së tyre për të pushtuar Lindjen. Ishulli Tsushima është gjithçka që qëndron midis Japonisë kontinentale dhe një flote masive pushtuese mongole të udhëhequr nga gjenerali i pamëshirshëm dhe dinak, Khotun Khan.

Deal end in:

7,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127128 Kategori: , , , , Etiketë:

Ghost of Tsushima Director’s Cut përmban:

Ghost of Tsushima Director’s Cut game
Iki Island expansion
Legends online co-op mode
Digital mini art book
Director’s commentary
One Technique Point
Charm of Hachiman’s Favour
Hero of Tsushima Skin Set

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg