PS5 Fortnite: Minty Legends Pack

3,990 L

Mbajeni atë të freskët dhe të egër me Paketën Fortnite Minty Legends për PS4. Kjo paketë Fortnite ka gjithçka që ju nevojitet për të qetësuar konkurrencën, duke përfshirë 3 veshje, 3 mbrapa, 3 kazma dhe 1000 Fortnite V-Bucks. Fortnite V-Bucks është një monedhë në lojë që mund të shpenzohet në modalitetet Fortnite Battle Royale, Creative dhe Save the World. Në Battle Royale dhe Creative mund të blini artikuj të rinj personalizimi si veshjet e reja, rrëshqitësit, kazmat, emotes dhe mbështjelljet.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127890 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg