PS5 Final Fantasy XVI

10,074 L

Prodhuar nga Naoki Yoshida, regjisor dhe producent i Final Fantasy 14: A Realm Reborn, si dhe planifikues kryesor i Dragon Quest X dhe drejtuar nga Hiroshi Takai, asistent regjisor i Final Fantasy 14: A Realm Reborn, projekti Final Fantasy 16 ka u zgjerua për të përfshirë një ekip të plotë. Gjatë zbulimit, u publikua një trailer i titulluar Zgjimi. Traileri zbuloi aludime të një komploti të përqendruar rreth truprojës së një fëmije të veçantë, Joshua, i cili është djali i një Archduke dhe duket se mban frymën e një thirrjeje të njohur ose Eikon brenda trupit të tij. Pas disa traumave mjaft të rëndësishme, Joshua humbet kontrollin e Eikon-it brenda tij, duke çuar në një betejë me përmasa epike midis Phoenix dhe Ifrit. Gjithashtu në trailer ishin paraqitur dy thirrje të tjera, Titan dhe Shiva, si dhe një numër krijesash të tjera të njohura. , duke përfshirë një Malboro, një Coeurl dhe disa Chocobo. Mund të shikoni trailerin e mësipërm.

10,074 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124558 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg