PS5 Far Cry 6

8,749 L

Play as Dani Rojas, a local Yaran, as you fight alongside a modern-day guerrilla revolution to liberate Yara
Fight against Castillo’s regime in the most expansive Far Cry to date, through jungles, beaches, and Esperanza, the capital city of Yara
Employ an arsenal of resolver weapons, backpacks, and vehicles to take down Castillo’s ruthless regime.

8,749 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127885 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg