PS5 F1 2021

8,990 L

Videogame zyrtare e Kampionatit Botëror të Formula 1 2021
Mënyra e ekipit tim – krijoni një shofer, zgjidhni një sponsor, një furnizues të motorit, punësoni një shok ekipi dhe konkurroni si ekipi i 11 -të në rrjet
Statistikat e zgjeruara të shoferit që tani përfshijnë ‘fokusin’ dhe ngjarjet e reja të departamentit kritik për ekipin për t’u adresuar
Mënyra e mirënjohur e karrierës dhjetëvjeçare, përfshirë kërkimin dhe zhvillimin e përditësuar dhe Programuesit e Praktikës, dhe Praktika të reja të shpejta
F1 2021 mbështet Xbox Smart Delivery dhe azhurnimin falas të PlayStation kur lojtarët kalojnë në një Xbox Series X | S ose PlayStation 5

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126909 Kategori: , , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg