PS5 DiRT 5

8,990 L

DIRT 5 është titulli më ambicioz në ekskluzivitetin legjendar të rrugëve jashtë Codemasters. Me karakteristika krejt të reja dhe veprime që të lënë pa frymë, DIRT 5  sjell gara të mëdha epike, shprehi të pastra dhe stil të shfrenuar.

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125475 Kategori: , , Etiketë:
  • Zotëroni mbi 70 rrugë në 10 vendndodhje globale. Nga gara me akull në Nju Jork në minierat e mermerit të Italisë, deri tek përdredhja nëpër favelat e Brazilit, pushtojnë motin dinamik dhe terrenin e rrezikshëm në të gjitha cepat e botës.
  • Përzgjidhni makina mahnitëse – nga ikonat klasike të Relly  te kamionët e pakufizuar dhe makinat sprint 900bhp.
  • Bëhuni një yllë në një Karrierë të drejtuar nga historia me protagonist talentet më me zë dhe me famë botërore si Troy Baker dhe Nolan North. Provoni vlerën tuaj, fitoni sponsorizime dhe mposhtni një rival të ashpër në një botë atmosferike të garave jashtë rrugës.
  • Tetë lloje të ndryshme të garës për të përjetuar, duke përfshirë Stampedes që pushtojnë gurët në sipërfaqet më ekstreme, qarqet dredha-dredha Land Rush, rrugët Sprint pikë për pikë dhe kthimin e arenave Gymkhana.
  • Merrni argëtim në internet me evente të dizajnuara për gara të mbushura me veprim, ose provoni diçka ndryshe me objektiva të caktuar që testojnë aftësitë tuaja të pilotimit.
  • Modaliteti i Fotografisë kap momentet tuaja më të mira, ku një redaktor ofron mundësi pothuajse të pakufizuara të dizajnit dhe më shumë tipare të reja ju inkurajojnë të luani dhe të krijoni
Platforma

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg