PS5 Devil May Cry 5 Special Edition

5,489 L

Gjaku digjet me një flakë blu ndërsa Vergil i bashkohet luftës!
Mundësuar për gjeneratën e ardhshme të pajisjeve të lojërave.
Mënyrat e reja të lojës Mundësohen nga fuqia e rritur e përpunimit
Përfshin përmbajtje shtesë të lëshuara veçmas nga versioni origjinal

5,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125465 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg