PS5 Deathloop Deluxe Edition

11,299 L

DEATHLOOP është një xhirim inovativ i personit të parë që lançohet për PlayStation 5 dhe PC nga Arkane Lyon, studio e vlerësuar me çmime pas ekskluzivitetit të vlerësuar nga kritikët Dishonored. IP-ja e re e studios do të vazhdojë me dizajnin e lojës me nënshkrimin e Arkane, duke sfiduar lojtarët të luajnë në mënyrën e tyre. Si Colt, lojtarët janë bllokuar në një qark kohor në ishullin enigmatik të Blackreef, i dënuar të përsërisë të njëjtën ditë për përjetësi. Mundësia e vetme për t’u shpëtuar është të thyeni qarkun duke zbuluar informacione dhe duke vrarë tetë objektiva kryesorë përpara se të rivendoset dita.

11,299 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125562 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg