PS5 Death Stranding Director’s Cut

6,290 L

Remastered për Playstation 5 Console – Merrni provat e urave Sam me luftime të përparuara, më shumë veprime me karakter dhe një sistem konkurrues të Renditjes për sfida të veçanta të lojtarëve.
Përmbajtje e zgjeruar – Përdorni armë dhe automjete shtesë, merrni lloje të reja armiku dhe eksploroni vende të reja të tilla si poligoni i qitjes dhe pista e garave, duke shfaqur misione shtesë dhe minigame.
Zbulime të reja – përjetoni një histori të zgjeruar përmes misioneve të reja në një zonë të zgjeruar.
Sistemi unik i fillesave shoqërore – qëndroni të lidhur me lojtarët e tjerë nga e gjithë bota. (Kërkohet internet dhe llogari për rrjetin Playstation.)

6,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127129 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg