PS5 Call of Duty: Vanguard

9,989 L

Ngrihuni në çdo front Lufte mbi Paqësorin, lëshimi ajror mbi Francën, mbrojeni Stalingradin me saktësinë e një snajperi dhe shpërthejeni përmes forcave përparuese në Afrikën e Veriut
Nëpërmjet një fushate thellësisht të angazhuar me një lojtar, një grup i zgjedhur ushtarësh nga vende të ndryshme ngrihen për të përballuar kërcënimin më të madh në botë
Call of Duty Vanguard do të sjellë gjithashtu një postim të ri dhe të pashembullt të integrimit të Call of Duty Warzone.

9,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127412 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg