PS5 Call Of Duty Black Ops Cold War

9,990 L

Seriali Black Ops është rikthyer me Call of Duty.

Black Ops Lufta e Ftohtë është vazhdimi  i Call of Duty dhe është i preferuari i fansave.

9,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124670 Kategori: , , Etiketë:

Black Ops Lufta e Ftohtë i hedh tifozët në thellësitë e betejës së paqëndrueshme gjeopolitike të Luftës së Ftohtë të fillimit të viteve 1980.

Vendosuni ballë për ballë me figura historike dhe të vërteta e vështirësi ndërsa luftoni rreth e rrotull globit në vende si Berlini Lindor, Vietnami, Turqia, selia sovjetike e KGB-së etj…

Si një elitë operative, ndiqni gjurmët e një figure të hijshme në një mision për të destabilizuar ekuilibrin global të fuqisë dhe për të ndryshuar rrjedhën e historisë.

Zbritni në qendrën e errët të një komploti global së bashku me personazhet si : Woods, Mason dhe Hudson, si dhe një grup të ri operativësh që përpiqen të ndalojnë një komplot .

Lufta e Ftohtë sjell një arsenal armësh dhe pajisjesh të gjeneratës tjetër, të përvojave Multiplayer dhe Zombies.

Mirësevini në prag të luftës!  Mirësevini në Call of Duty  “Black Ops Lufta e Ftohtë”

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg