PS5 Call Of Duty Black Ops Cold War

9,999 L

Si operativë të Elitës, ju do të ndiqni gjurmët e një Figure në hije të quajtur Perseus, e cila është në një mision për të destabilizuar ekuilibrin global të pushtetit dhe për të ndryshuar rrjedhën e historisë.
Zbrisni në qendrën e errët të këtij konspiracioni global së bashku me personazhet ikonë Woods, Mason dhe Hudson dhe një kast të ri operativësh që përpiqen të ndalojnë një komplot prej dekadash në përgatitje.
Përtej fushatës, lojtarët do të sjellin një arsenal armësh dhe pajisjesh të luftës së ftohtë në gjeneratën e ardhshme të eksperiencave me shumë lojtarë dhe Zombies.

9,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128807 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg