PS5 Breathedge

4,999 L

Breathedge ka të bëjë me krijimtarinë. Së pari, përpunoni se si të rimbushni furnizimin me ajër për të hyrë në hapësirë për të mbledhur çfarëdo burimi që mund të arrihet.
Bëni rrugën tuaj përmes thellësive të hapësirës dhe rreziqeve të saj gjithnjë të pranishme.
Eksploroni qoshet dhe çarjet e brendshme të shpërndara dhe zonave sekrete për të zbuluar se çfarë ndodhi në të vërtetë me linjën e famshme hapësinore “Unnamed”.
Luaj si një djalë i quajtur Man, një tip i thjeshtë që ishte thjesht rrugës për në varrezat hapësinore me arkivolin e gjyshit të tij të dashur.
Luftoni instinktet tuaja bazë, rreziqet e hapësirës së hapur, robotët fluturues dhe sensin e përbashkët.

4,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 129588 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg